Fizikai munka

Karbantartó-MÓR

Sürgős
Meghirdetés óta eltelt: 1 hét

A munka leírása

KARBANTARTÓ

kollégát keresünk móri partnerünk részére

Nagy múltú, biztos hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség, korrekt kifizetés

Partnerünk, a 100% osztrák tulajdonban lévő REJLEK csoport tagjaként több mint 30 éve van jelen Móron, mint komplex TIER-2-es autóipari fémalkatrész-beszállító. A gyár korszerű technológiával rendelkezik, a sajtolás, hegesztés és robottechnológia nemzetköz élvonalába tartozó gépi berendezéseit alkalmazza. A cég egy új beruházással a gyártási területét és technológiai portfólióját jelentős mértékben bővítette ill. jelenleg is bővíti. A móri gyáregységben közel 150 fő dolgozik.

Feladatok:

  • Tervezetett karbantartási, javítási feladatok előírás szerinti ellátása.
  • Üzemzavarok, hibák gyors elhárítása, a gyártóberendezéseknél és az épületben.
  • Egyéb lakatos és forgácsolási munkák elvégzése.
  • Karbantartási dokumentációk vezetése.
  • Gyártó folyamatok hatékonyságát javító javaslatok tétele, műszaki megoldási módok kidolgozása.

Elvárások:

  • Gépész szakmunkás / technikusi végzettség, pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete
  • Legalább 3 év gyakorlati tapasztalat ipari környezetben, karbantartóként
  • Csapatjátékos, precíz és pontos munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Hegesztői minősítés
  • Villanyszerelési tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Jubileumi jutalom
  • Alkalmazott ajánlási bónusz
  • Saját állomány
  • Szerződéses járat a környező településekről / utazási támogatás saját gépkocsival történő munkába járás esetén

A munkavégzés helye:

  • 8060 Mór, Gyár u. 6.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény-megjelöléssel az hr@greenwork.hu email címre. Kérjük, a tárgy mezőben a munkakört feltüntetni szíveskedjen!