Szellemi munka

Német nyelvű telefonos ügyfélszolgálati koordinátor

Sürgős
Meghirdetés óta eltelt: 2 hónap

A munka leírása

Német nyelvű telefonos ügyfélszolgálati koordinátor, irodai ügyintézői
munkakörbe munkaerőt keresünk azonnali munkakezdéssel
Veszprémbe!

Követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • Német nyelv anyanyelvi szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook stb.)
  • Számlázási, pénzügyi ismeretek

Feladatok:

  • Német és magyar webshopból érkező hívások fogadása, emailek megválaszolása
  • Napi kapcsolattartás ügyfelekkel, problémáik megoldása e-mailben és telefonon
  • Ügyintézés, tanácsadás, segítségnyújtás
  • Reklamáció kezelés
  • Adminisztráció
  • Számlázás, bevételezés, forgalmi összesítések, stb.
  • Kapcsolattartás a könyveléssel és a pénztárral
  • Pénzügyi feladatok
  • Kapcsolattartás üzleti partnerekkel, ügyfelekkel
  • Beérkező (német, magyar) megrendelések kezelése, szállítás szervezés
  • Gyártási alapanyagok, eszközök beszerzésének ügyintézése
  • Alkalmanként üzemi besegítő feladatok

Szükséges készségek:

  • precizitás
  • önállóság
  • probléma megoldó készség
  • gyors munkavégzés
  • rugalmasság
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Környezettudatos szemléletmód
  • Veszprémi lakhely

Mit kínálunk:

  • Felelősségteljes, szakmai kihívásokkal teli munkakör
  • Kis létszámú, fiatalos, családias munkaközösség
  • Versenyképes juttatási csomag